Forum: Oreska - Užice (see the full version of Oreska - Užice)
Board: Naše Užice (see the full version of Naše Užice)
Oreska - Užice : Parking za posetioce Uzica - forum Uzicana - mesta: Uzice, Pozega, Arilje, Ivanjica, Kosjeric, Bajina Basta, Priboj, Prijepolje, Zlatibor - Cajetina, Nova Varos, Sjenica
Pages: 123

Subject: Parking za posetioce Uzica

By: Vlad Dracul
Date: 09.12.2006. 04:11:59
Uzicu svakako fali jedna garaza u centru grada covek nema gde da ostavi automobil.. mnogo manje vremena mi treba da dodjem iz Pozege do Uzica nego sto mi treba da u Uzici nadjem mesto na kome bezbedno mogu da ostavim svoje vozilo slap lokacija je izvanredna pitanje je koliko je velika investicija takve vrste - ja mislim da se isplati no sta ja znam mozda nisam dovoljno kompetentan za takvu izjavu

By: Pedja
Date: 09.12.2006. 07:34:48
Pa imas javnu garazu u centru, mada ne znam sto bi placao garazu za par sati u gradu. Sasvim su dobri i parkinzi a sad ih imas na svakom cosku.

By: shadow
Date: 09.12.2006. 15:55:22
Pedja, gde imas parking? Daj reci mi... Vec sam 6 godina u kolima, okrecem se po centru i trazim gde da stanem da izadjem.  Cheesy daju mi da jedem prolaznici, kad stanem na semaforu pa im dam pare da mi strce i kupe nesto dok  se ne upali zeleno!  icon6 icon6

By: knezofil
Date: 09.12.2006. 16:02:11
Ti si sad tu shadow malo kontradiktoran. Zalis se u temi o parkiranju kako "seljaci" idu kolima, parkirajuci se po gradu, trace slobodno mesto, a mogu i prevozom i peske.. kad ono..ti si jedan od njih icon6

Date: 09.12.2006. 17:08:28
Da, bas... Samo bio ja seljak ili ne, ali ja u centru zivim a oni ne. Sta, jel sad ja treba da vidim recimo neki nepoznat auto ispred moje zgrade, raspitam se u muriji odakle je, po registraciji i saznam da je sa Buara i adresu tacno i onda da stanem pred njegovu kucu lepo, u bastu? Ja se parkiravam u centru i to na jedan jedini parking, jer tu zivim...

Date: 09.12.2006. 18:50:48
Zivis u centru i ides kolima po hamburger?

Parking imas odmh preko puta Muzeja, imas Javnu garazu ako bas hoces da ti auto ne kisne, imas kod Robne kuce Beograd, sa donje strane, prema reci, imas odmah kod Autobuske stanice, imas ispod hotela Zlatibor, imas kod Crkve...

Za nekoga ko dolazi u grad, ti parkinzi koji se placaju su sasvim ok resenje. Ako zivis u centru, ne kapiram sto bi koristio auto da ides po veceru.

Subject: Odg: Parking za posetioce Uzica

By: milorad
Date: 09.12.2006. 19:09:15
preko puta benzinske pumpe

Date: 09.12.2006. 22:23:07
Jao ljudi pa de vi zivite?! Znaci spucali ste 20-30 godina u... I niste jos skontali?! Znaci ovo pisem sa najvecim ogorcenjem ali i zeljom da vam otvorim oci. Polako cemo... Cekajte, ja znaci ne smem da idem kolima nigde? Znaci kola kao prevozno sredstvo moze da koristi samo onaj ko stanuje u okolini Uzica, a sta mi? Bicikle? Pa valjda i ja nekad ocu da odem negde. Mogu li? Naravno da ne idem po veceru, ali sta ako ja odem... Ili evo, moj cale... Ide svaki dan na posao u Sevojno i gde da se parkira kad se vrati? To znaci funkcionise da covek iz centra ode negde i nema gde da se vrati. Sta znaci ja zivim u crvenim zgradama, a parkiracu auto kod benzinske pumpe jel?! Zasto neko ima prava da parkira lepo ispred svoje kuce a ja cu de stignem?!!?! Nego to lepo treba da se postave one, ko ispred opstine, one metalne things sa katancem pa da mi ovde imamo svoje mesto a vi kako stignete i gde stignete. To je ja mislim sasvim posteno. Da nema neko mozda primedbu kako mi na to nemamo pravo?

Date: 09.12.2006. 22:31:10
Moze biti da me mrzi da pesacim od garaze seljak-smile ovaj kod RK je ok placa se ali svakako jeftinije nego pauk slap licno mi najvise odgovara parking kod crkve ali i on je uvek pun kao i onaj kod muzeja tj. Ljube Stojanovica ili kako se vec zove ta ulica

Zato sam mislio da bi garaza kod muzeja bila sjajno resenje za vecinu posetilaca grada jer je ipak dosta blize od garaze na Djetinji naravno uvek se postavlja pitanje kuda se to ide Grin od cega zavisi sta je to blize ili dalje

Date: 09.12.2006. 22:44:40
Shadow, promasio si temu. Vlad je i zPzoege i o parkingu se raspituje u kontekstu kada dodje u Uzice. Problem parkiranja stanovnika u centru je posebna stvar i NIKAD nece biti resen iz prostog razloga sto toliko parking mesta nema. Ono sto je bilo slobodno uglavnom su pretvorili u parking koji se placa.

Vlad, ako te mrzi da od javne garaze dodjes do glavne ulice (a to je bukvalno 2 minuta hoda), onda ti nema pomoci smile U stvari bice, kada uvedu zonsko parkrianje pa ce na glavnoj ulici papreno da kosta, uvek ce biti mesta, pa ako te bas mrzi, onda ces morati da platis Sad

Date: 09.12.2006. 22:53:49
Pa ok, za posetioce, ali to je isti problem. E znate sta, poslacu vam sliku mog parkinga, mislim da je imam negde pa cu je nakaciti. A da nisam promasio temu govori i to sto su mi na parkingu pola tablica NS, BG, CA... To su valjda posetioci? A gde ja onda da se parkiram? Sto ti ljudi ne idu u javne garaze bre? Ja kontam, kad dodjes u neki tudj grad, bitnije ti je da su ti kola bezbedna nego da su ti uvek pred nosom i da sto manje imas od njih do prodavnice ili cega vec... Neko ko se dovuce iz BG vamo, savrseno mu nije strasno da dopesaci tih 2 minuta. A moze vala i jedna garaza u Mrkonjica Bare i eto... Kako sam onda promasio temu?

Date: 09.12.2006. 22:56:29
A u pravu si Pedja, znaci trebali bi kapitalni radovi da se to sredi tako da ides polako ulicom i vidis parking, a ono ima auta, pa dva put' nema pa onda opet ima, pa jos tri prazna mesta pa ono... smile Ali moram priznati, nedeljom popodne jos i lici na tu idilu.

Date: 09.12.2006. 22:58:32
Zapravo ni sam ne znam zbog cega ali u javnu garazu u UE sam jednom samo usao nekako je na nezgodnom mestu (za ulazak i izlazak) ali moze biti da mi se samo cini... jer parking ispod RK koji uglavnom koristim nije nista mnogo blize Sad stvar percepcije verovatno ili pak imam nekakvu robu za utovar/istovar sto ume da bude problematicno ako ostanem u garazi Grin

Date: 09.12.2006. 23:49:55
E to utovar-istovar, to je drugo. To je ok da dodjes, istovaris sta treba, pa i na sred ulice, kako vec rade i onda odes. Za to nema druge do i objekte da rusimo i gradimo drugacije.

Date: 10.12.2006. 00:04:42
: shadow  09.12.2006. 23:49:55

Za to nema druge do i objekte da rusimo i gradimo drugacije.

To je tacno nema sta!