Forum: Oreska - Užice (see the full version of Oreska - Užice)
Board: Naše Užice (see the full version of Naše Užice)
Oreska - Užice : Ponovo sramota! - forum Uzicana - mesta: Uzice, Pozega, Arilje, Ivanjica, Kosjeric, Bajina Basta, Priboj, Prijepolje, Zlatibor - Cajetina, Nova Varos, Sjenica
Pages: 12

Subject: Ponovo sramota!

By: velika
Date: 01.01.2007. 22:20:59
Ana Stanic popila pivsku flashu u glavu! Shivenje u uzhichkoj bolnici!
Ona nije moj favorit, ali, ljudi, bruka i sramota!

Subject: Odg: Ponovo sramota!

By: jelenica_ue
Date: 01.01.2007. 22:32:09
strashno je koliko su ljudi jadni kada su u stanju tako neshto da urade , nadam se da ce onaj ko je to uradio krivichno odgovarati !

shto kaze velika nisam bash zaljubljena u anu ali ovo je bruka teshka !

By: Ainhoa
Date: 01.01.2007. 22:52:40
Ne znam da li je strašnije to što joj se desilo ili to što me ne čudi što se tako mešto dogodilo u Užicu. Stoka... 'ebali ih trubači, za drugo i nisu.  thumbs_down

By: Pedja
Date: 01.01.2007. 23:02:54
Uzas, i ide na dusu pre svega organizatorima. Mislim da bi zbog ovoga vise lokalnih predstavnika vlasti na najvisem nivou trebalo da da ostavke.

Vec godinama je proslava Nove godine na Trgu bezbednosni problem i niko na to ne obraca paznju.

Mi ove godine nismo ni razmisljali daodemo na Trg, cak ni na, maltene tradicionalno, okupljanje posle ponoci. Siti smo maltretiranja pijanih budala i nevaspitanih maloletnika.

By: DJ_Uro_UE
Date: 02.01.2007. 02:32:06
Zbog ovoga se niko od medijskih zvezda nece usuditi da dodje da odradi koncert u Uzicu. Voleo bih da nas obrishu i sa vremenske prognoze !

By: Top
Date: 02.01.2007. 02:55:57
Neki pevachi i grupe vec godinama bojkotuju dolazak u Uzice i odrzavanje bilo kakvog koncerta ovde. Za t obiraju mesta kao shto su B. Bashta, Pozega i sl.
Ovo shto se desilo je sramota za sve nas..a ne samo za pojedinca. Mi smo u globalu takvi.
MA ko god da je doshao da peva..nije zasluzio ovo!
Sramota za ceo grad. I posle chitam u uzichkoj nedelji kako treba malo vishe poraditi na tome da se organizuju koncerti i da se dovode poznati... KAko?!

Sramota.. :|

By: doreta
Date: 02.01.2007. 13:00:21
Ne zna svinja shta je dinja.... icon7

By: shadow
Date: 02.01.2007. 16:59:25
Kad je bio leb i sol mislim, bacili su flasu isto, ali nisu pogodili nikoga. Bacili su punu plasticnu flasu od piva pravo na bubnjeve. Posle ce ti isti da govore kako je uzice rupa, zaboravljeno od sveta i kako treba otici odavde. Nekima je "biti stoka" hobi izgleda i vrlo su uspesni u tome, vezbali ljudi. Da li cenim Anu ili ne, to vise nije ni vazno.

By: fon Manštajn
Date: 02.01.2007. 18:35:33
bruka i sramota, tako krene glas i posle niko nece da zaviri u uzice, a i potpuno ih razumem retko kad vidis neku emociju kod uzicke publike ( osim kada je bio vlade georgijev,a i na Bajgi pre tri godine bilo je dobro)...mada i opstina je kriva uvek dovode neke luzer, naravno da ovim ne opravdavam ovaj slucaj, ali barem neka nekad dovedu zvucinije ime ( a opet, iskreno od ovih domacih bendova ne znam ko bi moga da zapali uzicane, stvarno ne znam...)

Date: 02.01.2007. 20:07:37
Pa ne znam ni ja. Ipak su uzicani publika koja je navikla da gleda stonse i prodigy na svojim mnogobrojnim trgovima i svetski poznatim klubovima. Sta tu ima da trazi neka Ana Stanic nego flasu u vuglu, jel? Ili je mozda nasa deviza "savovima do zvezda" tj, lupamo im glave dok nam ne posalju neke vece izvodjace? Pa to nije normalno. Bice nama sledece godine i koncert Djure Lozaca mega zvezda i nezapamceni hepening za nase uslove.

Date: 03.01.2007. 00:17:31
pa naravno da nije ok i cini mi se da niko nije ni prokomentarisao da je ok...ali cinjenica da kod nas na trgu brate nastupa sve luzer do luzera, govorim u okviru domace muzicke scene, a i cinjenica je da je uzicka publika jako hladna, i deluje mi kao jako nezahvalna publika ali sve je to povezano sa drugim mnogim stvarima pa cu zavrsti samo sa komentarom bruka i sramota, naravno...

Date: 03.01.2007. 00:22:13
ne kapiram zasto jednostavno ne moze da se organizuje zurka na trgu, za te pare koje su dali ani stanic mogli su da naprave binu ozvuce sve cetri starne trga, pa neki lajtsou i pustaju muziku dozvole neku prodaju pica na trgu ili nesto tako i eto jeftinog provoda za masu uzicana...

Date: 03.01.2007. 08:38:26
E ni to ne bi bilo lose... Ali trend je da se dovode gosti. Mislim, ja ne bih bio protiv.

By: No7or1ousSh4dow
Date: 04.01.2007. 20:50:21
Sramota, to je sve.

By: Pedja
Date: 04.01.2007. 22:12:25
Ma sramota je sto nista nece biti promenjeno. Sve ostaje isto.