Forum: Oreska - Užice (see the full version of Oreska - Užice)
Board: Ženski kutak (see the full version of Ženski kutak)
Oreska - Užice : Devojke,jeste li sexy? - forum Uzicana - mesta: Uzice, Pozega, Arilje, Ivanjica, Kosjeric, Bajina Basta, Priboj, Prijepolje, Zlatibor - Cajetina, Nova Varos, Sjenica
Pages: 123

Subject: Devojke,jeste li sexy?

By: Lina
Date: 23.03.2007. 01:25:02

Mozete li same za sebe reci-jesam,ja sam sexy zena!? Ili bar,dali se osecate takvom...nemojte biti skromne.  smile

Subject: Odg: Devojke,jeste li sexy?

By: shadow
Date: 24.03.2007. 15:17:47
hehehe, jos prazna tema... Tongue Lina, probi ti led, a ja cu nadam se uspeti da iskuliram bar ovu temu da ne davim narod. smile

By: fon Manštajn
Date: 24.03.2007. 17:59:57
mozda je bolje pitati devojke sa foruma zasto mislite da niste seksi ili sta je po vama seksi?   ja se ovo salim zbog "tisine" na temi  smile

Date: 24.03.2007. 18:26:29
Da samo zensko misljenje... Ajde zene! smile Ali da ne bude samo ono "mislim da jesam", nego i neko obrazlozenje.

Date: 24.03.2007. 20:34:45
E, pa devojke stvarno ste me razocarale..ajde da pojasnim.

Da li se osecas sexy ili  te drugi vide kao sexy se ne radi o tome da se utegnes u neke uske krpice i imas veliki dekolte, i one neke idealne proporcije.. Ja mislim da to "sexy" jednostavno zraci iz osobe, pa makar ona bila zakopcana do grla, vidi se i u ocima, u stavu, raspolozenju .... Sve to dolazi iz glave. mozes imati dopicnjak i dekolte do kolena a da izgledas kretenasto, droljasto ili jadno ili biti sexy u vreci za krompir.

meni  cesto kazu da "zracim" sexipilom, nezavisno o tome sta imam na sebi. A sama sebi sam vise bebasta i slatkasta.. smile  Mada kad se utegnem .. moze prosto da smeta.. smile

Date: 24.03.2007. 21:09:23
@ Lina: Posteno...

By: doreta
Date: 24.03.2007. 23:11:50
... Lina tema je vrlo interesantna, pogotovu za mushki deo publike, ali ja sam je zaobilazila jer bi odgovor na ovo pitanje bio samo "+", skromno ali nishta drugo nemam reci...jer sexipil je neshto chime zrachish i na ovo pitanje najobjektivniji odgovor daju drugi tj. oni koji me srecu...jer dobro si negde ovde rekla da mnoge zene misle da svojim provokativnim oblachenjem dobijaju epitet "sexipilnih"... nema svrhe govoriti kako i shta nosim u sebi ili na sebi.... smile

By: Prti bee gee
Date: 25.03.2007. 01:47:23
Ma,nisam sexy ni 5%,mrzim svaki deo svog tela...mada volim listove...oni me tako privlache... icon6

Date: 25.03.2007. 01:52:39
Hm, prti bee gee je dala interesantan odg. A ti doreta, nadao sam se vise od tebe. Bas treba da das svoje misljenje jer je to i tema. Mislim, nema sta ko da ti kaze "nisi u pravu, ja sam te video i nisi takva" jer to je njegovo misljenje, a ovde se trazi tvoje misljenje o sebi. Zato mislim da je tema interesantna jer znam da devojke imaju uvek neko misljenje o sebi.

Date: 25.03.2007. 02:17:39
hey bee-gee, svaka zena nosi odredjeni sexipil u sebi, samo se malo potruditi da ga skontas..znas kad se ja najvise osecam sexy? Kad se probudim ujutru,u svojoj omiljenoj obicnoj beloj  majici, i onako bosa i cupava  pijem kafu..a jos kad je nedelja, onda tako ostanem do podne... smile

@Shadow  happy15 za odgovor Doreti...

off/ Shadow proveri inbox!

Date: 25.03.2007. 10:53:02
A cek lina, kakav je to ustvari osecaj da se osetis sexy? Mislim, mozda kad cuju definiciju, mozda ce jos neke devojke skontati da su sexy. I druga stvar, i meni je vise sexy kad je devojka u obicnom modu, prirodna, cak i to sto ti kazes, kad se probudi ujutro. Vise nego kad je full mejkap i to!

off/ Lina, nema nista, ja sam ti reko da kad se salje pvt, onda se obrisu oni navodnici gore oko nick-a kome saljes (sto se automatski postave), reko sam to svima ali ljudi vremenom zaborave, pa se posle cude sto ne mogu da posalju pvt. Vremenom sam i digo ruke od objasnjavanja.

By: Prti bee gee
Date: 25.03.2007. 11:09:35
Da,ja se bash osetim sexy kad vidim moju naduvenu stomachinu i butine pune celulita,yeah! icon6
Ma...bicu sexy jednog dana...valjda... embarrased

By: doreta
Date: 25.03.2007. 11:10:18
... koliko vidim na ovu temu vishe odgovaraju momci, ne ochekujte da vam zene puno prichaju o sopstvenom sexipilu... ochigledno ga sebichno chuvaju za sebe... ja sam bila vrlo jasna...

Date: 25.03.2007. 11:53:50
koliko vidim na ovu temu vishe odgovaraju momci, ne ochekujte da vam zene puno prichaju o sopstvenom sexipilu...

Pa ko je pokrenuo temu, mi ili zensko celjade?

By: Vertigo
Date: 25.03.2007. 13:56:06
Hm, jesam li sexy... Pa znas kako, ja sam jedan veliki kompleks, i otprilike stalno kukam, tako da retko sebe zamisljam kao sexy devojku, privlacnu. Sebe vidim kao prosecnu(cesto i potcenjujem sebe  Sad), a sve ostale devojke su mi lepe, cak lepse od mene. Definitivno mi fali jos dosta samopouzdanja .

Osecam se lepo kada se sredim, kada se osecam prijatno u onome sto nosim. Ne oblacim se nikad provokativno, a ponekad mislim da bolje izgledam od namontiranih devojaka sa napravljenim sisama i dopicnjacima. I ponekad mogu nositi najobicniju trenerku, ali da iznutra osecam nesto, ne znam kako bih objasnila to osecanje, koje me navodi da se osecam fenomenalno u svom telu. Blazeni bili ti trenuci!  smile

Stvar koja je najvise sexy na meni su oci. One su moj adut. Bar sam sigurna da se one fenomenalne, i da me nikad nece izneveriti. Mada, u njih sam sigurna da valjaju  zbog komplimenata drugih, a ne zbog sopstvenog misljenja o sebi, nazalost.