Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Užice na Internetu
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: 1 [2] 3  Sve
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Kakve su ovo demonstracije na ulici?  (Pročitano 21459 puta)
daffy
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Dusko
Mesto: Grad
Lokacija: Dvorac
Država: Duskolonija
Horoskop: Strelac
Poruke: 1300


« Odgovor #25 poslato: 20.02.2008. 20:33:43 »

ostalom sta su ocekivali roditelji da ce deca shetati ulicama mahatizastavama i pevati pionirske pesme  3 kruga i kuci na mleko pa u krevet srecom u pitanju su deca koja se razbeze kad kornjace krenu ka njima al sta ce biti ako se nastave te demonstracije sta mislite koliko ce trebati pre nego sto ulete u neku od banaka ili pre nego sto dodje do borbe sa policijom a u krajnjem slucaju to ce verovatno poreski obeznici platiit sto oni demoliraju tako da bi roditelji trebali da izadju sa decom u setnju koja bi sasvim sigurno bila mnogo mirnija od one sinoc da je bilo odraslih ljudi

50% amerkanaca ne zna da pokaze na mapi gde je azija a gde evropa tako da to bolonja sto pominjes nije ti neki argument za bolonju je neophodno na prvom mestu da provesori predaju na odredjen nacin da se djaci upoznaju sa tim nacinom predavavnja da bi to bilo pokazalo rezultate ja studiram po bolonji vec 2 godine i evo imao sam 4 predmeta koja su mi predavana po pravilima bolonje i bodovani tako da to 20% je po mom misljenju dobar broj ako ne i odlican a koji su albanci slozni da im nije bilo milosevica i amerkanaca danas ne bi znali za njih
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #26 poslato: 20.02.2008. 21:00:18 »

da da, nasi srednjoskolici su neobrazovani huligani i vandali, ne verujem da mozete ovako da razmisljate, nego se zapitajte zasto se ta deca okupljaju i zasto se tako ponasju? sigurno imaju sutra pismeni iz matematike pa im se ne ide u skolu i ne uci, kakva gomila gluposti... kada sam kao  srednjoskolac, kasnije kao student, setao i protestvovao protiv milosevica, kada su isto tako razbijani prozori i gadjana policija kamenjem tad niko od "slobodarskih" medija nije nas nazivao i pisao o huliganima i vandalima... tada su prozivali milosevica, a niko im nije, sem milosevica, porucivao da zagreju stolice...
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Ugljesa
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Poruke: 455




Najforumaš 2008
« Odgovor #27 poslato: 20.02.2008. 21:55:10 »


Tajna uspeha siptara upravo se ogleda u njihovoj slozi,a tajna naseg neuspeha uvek u neslaganju..


Баш тако.
Sačuvana
Ugljesa
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Poruke: 455




Najforumaš 2008
« Odgovor #28 poslato: 21.02.2008. 02:08:53 »

Ко хоће да иде сутра у Београд нека дође на трг у 10 сатаи. Превоз је бесплатан, биће ту и неке клопе и пића.
Sačuvana

hodac
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Poruke: 393



WWW
« Odgovor #29 poslato: 21.02.2008. 03:21:54 »

Koliko mi sve ovo pricha o nashoj izgubljenosti i licemerju .


Prostestovali i 92 oko odvajanja onih koji su hteli da se odvoje , pa onda 95 protiv bombardovanja republike srpske, pa posle oluje , pa protiv bombardovanja . I svaki put smo dobili preko njushke. A da nismo samo protestovali protiv tog losheg , ne moralnog besposhtednog najrazvijenog i najpametnijeg dela sveta , mi smo mislili i da smo jachi nemajuci novca ni za gorivo za avione a kamoli shta ostalo . Istovremeno sanjajuci da nosimo njihove najeftinije odevne brandove poput nike , adidasa pume, sanjajuci o njihovim kompjuterima i njihovim igricamai softverima, Pijuchi njihov alkohol , i ucecei u shkolama gotovo sve ono sht su oni sistematizovali (ovde se misli na visoko obrazovanje ) .

Istovremeno govorechi o srcu srbije na kome nije bilo vishe od polovine ljudi iz centralne srbije a manje od 30 posto iz vojvodine, a i ti ne bi otishli da nije bilo obaveznih eskurzija , a pazi sluchaja i tada pod budnim okom policije i na par sati u manastire .



Istovremeno ne kazem ja da je to dobro , ali ako ne mozemo nishta cuti i cekaj kada mozesh, a viskom energije bolje da kopamo kako kaze moja tetka .





Majmunu posle 3 puta pritisne pravo dugme pa dobije bananu .
Sačuvana

looking for the splendidness
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #30 poslato: 21.02.2008. 04:30:06 »

vec mi se povraca od komenatar ovog tipa, ajde hodac reci konkretno "mi treba da uradimo to i to"... a ne ovu izlizanu pricu, koju jos samo ceda jovanovic moze da ponavlja...
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
klackalica
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Lepa Brena
Država: SRB
FaceBook: ima
Horoskop: Devica
Poruke: 631



« Odgovor #31 poslato: 21.02.2008. 04:46:16 »


da da, nasi srednjoskolici su neobrazovani huligani i vandali, ne verujem da mozete ovako da razmisljate, nego se zapitajte zasto se ta deca okupljaju i zasto se tako ponasju? sigurno imaju sutra pismeni iz matematike pa im se ne ide u skolu i ne uci


Upravo tako. Samo traže razlog za izostanak iz škole. Bio sam nekad i ja srednjoškolac, znam kako to ide. Ista ikonografija kao u vreme Gazimestana, Mitinga istine itd. Čista manipulacija mladim ljudima kojima je dovoljno što će da gube čas(ove). Nas su tada izvodili da arlimo u prilog novog Ustava, potpisivali smo peticije za isti i složno skarlikali, a savršeno nas bolelo uvo i za Ustav, i za Miloševića, samo nam je bilo bitno da gubimo neki čas (tu se nikad nije nadoknađivalo). Ako je bilo srednjoškolaca i u vreme protesta protiv Miloševića, i tada je to bila manipulacija, što se mene tiče tu nema aboliranja kada je dečurlija u pitanju.

I da, bolje je da zagreju stolice, nego da idu po ulici i arle. Ono sinoć je bilo čisto huliganstvo, nema onde ni R od rodoljublja. Moj klinac je sinoć išao na ttrening i baš se zatekao oko opštine kad su gađali izloge banaka, sav prestravljen je došao kući. I neko meni priča o nečijem "legitimnom besu"! Rulja jedna i banda, to je sinoć išlo ulicama Užica!

A u prilog mojoj priči o istoj Miloševićevskoj koreografiji i organizaciji protesta, evo kratke vestičice

Da bi miting bio što masovniji, ministar prosvete Zoran Lončar omogućio je prosvetnim radnicima iz cele Srbije da prisusutvuju velikom narodnom skupu u Beogradu – Kosovo je Srbija, tako što je dao slobodan dan školama.

Ko je taj Lončar da mom detetu zabrani sutra odlazak u školu? kako ja da se organizujem da klinac ne bude sam kući u vreme kad sam ja na poslu, a on nije u školi? I ministar nije omogućio, nego zapravo tera prosvetne radnike da idu na miting. Čik da se neko ne pojavi! To je zaista vrhunac bezobrazluka. Besplatan prevoz za BG i slične fore, original kraj 80-tih, grozim se od toga. Što rekao Milan St. Protić, fali još samo Ušće!
« Poslednja izmena: 21.02.2008. 05:21:09 klackalica » Sačuvana
hodac
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Poruke: 393



WWW
« Odgovor #32 poslato: 21.02.2008. 15:54:03 »

Citat
vec mi se povraca od komenatar ovog tipa, ajde hodac reci konkretno "mi treba da uradimo to i to"... a ne ovu izlizanu pricu, koju jos samo ceda jovanovic moze da ponavlja...


Isto kao kad naidje oluja. Je li demonstrirash protiv oluje  . NO sedish i ceKash da prodje a kad prodje popravish shtetu koju je nanela u obimu u kome mozesh .

A navedi jednu ot teza koje nisu tachne .

a da, ne tako davne 1941 veoma Cudna grupina ljudi kreche u neshto shto srbija u svojoj istoriji velica .
Grupica komunista i britanskih spijuna koji su bili vodje (koomunisti verovatno iz rusije instruirani ) prave demonstracije kojima se prikljucuje dosta ljudi . Posledica toga je stradanje 7-CIFRENOG broja srba . Druga posledica toga da su englezi i rusi dobili nemachki treci front preko svojih agenata u srbiji.

Sačuvana

looking for the splendidness
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #33 poslato: 21.02.2008. 16:57:00 »

Hodac, ovakvim izjavama samo pokazujes koliko ne poznajes stvari. Te demonstracije o kojima govoris uopste nisu povod za napad Nemacke vec to sto je Jugoslavija ponistila pakt. Komunisti su samo iskoristili sto su se ti dogadjaji poklopili da sebi pripisu zasluge.

Inace, i ptice na grani znaju da bi se desili isto, sta god da je preduzeto (ili sta god da nije preduzeto), samo bi scenario bio malo drugaciji i verovatno krvaviji, jer je upravo front na Balkanu znacajno otezavao Nemacke vojne opracije na drugim frontovima sto je na kraju dovelo i do njenog kraha, ali za dlaku. Da nije bilotog fronta, Nemacka bi sasvim izvesno natupala znatno jace na drugim frontovima, mngo jace nego sto bi joj bilo neophodno, a istorija bi danas bila drugacija. Srbi bi u toj istoriji jos gore postradali jer su oni bili zacrtani u Hitlerovim planovima za istrebljenje u svakom slucaju.
Sačuvana

fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #34 poslato: 21.02.2008. 17:49:59 »

o drugom svetskom ratu mozemo da raspravljamo na drugim mestima... inace nisam ocekivao da mi odgovoris konkretno na konkretno postavljeno pitanje...

Citat
Isto kao kad naidje oluja. Je li demonstrirash protiv oluje  . NO sedish i ceKash da prodje a kad prodje popravish shtetu koju je nanela u obimu u kome mozesh .


evo pojasni mi ovo, u obimu u kome mozes? sta to znaci popravicu spavacu sobu i kuhinju, a denvna soba mi ne treba, dacu komsiji neka je popravi pa neka je on kosristi za garazu, ili ces se truditi da obnovis celu kucu, svaki put kada mozes i u obimu koji ti je u svakom tom trenutku dostupan...
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
hodac
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Poruke: 393



WWW
« Odgovor #35 poslato: 21.02.2008. 19:03:02 »

Samo da odgovorim Pedji ,te demonstracije su bile inspirisane iz Britanije , dan kasnije je svrgnuta vlada i kraj  27 marta  i postavljen pro britanski premijer. Istovremeno zrtve toga shto je par ljudi uspelo da izvede hiljade je rezultiralo smrchu 7 cifrenog broja srbaa .A da na tom j**enom balkanskom frontu nemachka je vodila bitke citavih 2 meseca ...


Kada dodje oluja znash da joj ne mozesh nishta , lepo sedish cutish , kada prodje popravish shta se popraviti moze da prezivish taj prvi period .Naravno ne odustajesh od toga da sazidash i vechi i jachu kucu za sledechi put noseci iskustva od oluje znash odakle duva , sklanjash se odatle , pravish od boljeg materijala ....... Pazish odakle je doshla , da znash za sledechi put , kuda nikad ne udara . A mi kao najgore budale stalno puhamo u oluju kao da joj mozemo neshto umesto da se sklonimo odakle ona duva , i da sachekamo kada che prochi .


mISLite da nekoga bole qrac bilo gde u svetu shto se mi ljutimo . isto kao i vas kada su sj**ali irak . Ili kada bi sada unishtili sa zemljom iran . Pa bree u uzicu prebiju dete na ulici druga 2 u sred dana a niko ne reaguje .


Pominjanje ove priche o II je zato shto nam se te priche stalno ponavljaju . Najvishe u poslednjih 10 godina .Kada god je pravljanja srpska drzava , kao drzava malog naroda osnivachi su se klanjali , prvi vizantiji , obnovitelji turskim sultanima poput molosa obrenovica  .  Toliko o nasoj ponosnoj istoriji .



« Poslednja izmena: 21.02.2008. 19:19:55 hodac » Sačuvana
Starla
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Poruke: 1537




Najforumaš 2007
« Odgovor #36 poslato: 21.02.2008. 19:36:02 »

Sve sve mogu da shvatim ali zasto "cudnih" veliko slovo?Mislim da samo se kasno osvestili..Ni sama ne znam koliko puta sam pomenula na ovom istom forumu da treba demonstrirati PRE nego sto siptari proglase nezavisnost...sada ovo znaci nesto samo nama kao narodu.Oni su vec priznali nezavisnost (neki),a na nama je da to isto ne priznajemo.Ostalo tek sledi.
Treba biti pametan,ne demolirati..drzava se brani pamecu,ponosom,a ne vandalizmom...Jednom u zivotu treba biti samo Srbin,i zaboraviti na politicare i tupljenje o tome ko je zasta kriv.
Cinjenica jeste da nam je napravljena ogromna nepravda,i da cineci to,USA i EU u stvari nama salju poruku da nas ne postuju ni kao narod ni kao drzavu.
Ko hoce doci ce na demonstracije,ko nece,nece.Svako po savesti...
Sačuvana
saxphotos
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Sasa Negovanovic
Mesto: Uzice
Horoskop: Lav
Poruke: 148



« Odgovor #37 poslato: 22.02.2008. 20:07:05 »

22.02.2008 12:40h

Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #38 poslato: 22.02.2008. 20:08:22 »

Danas su opet djaci pobegli iz skole smile
Sačuvana

saxphotos
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Sasa Negovanovic
Mesto: Uzice
Horoskop: Lav
Poruke: 148



« Odgovor #39 poslato: 22.02.2008. 20:18:45 »


Danas su opet djaci pobegli iz skole smile

Prvi dan kad je razbijeno par izloga ... niti su pobegli niti su bili djaci sve se desilo oko 9h kad nema skole bar u moje vreme je nije bilo u to doba smile
Lomljenje izloga su organizovali navijaci Slobode i malo su im pomogli Grobari Uzicki. Dodushe vecina tih navijaca su klinci tako da se mogu svrstati i u djake smile
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #40 poslato: 22.02.2008. 20:33:34 »

Da, prvi dan su bili navijaci. Video sam ih na ulici i sasvim je ocigledno kom drustvenom sloju su pripadali ti ljudi. Kada sam rekao Opet, milsim na to da su i juce izlazili djaci i studenti na Trg da protestvuju.

Danas ih je samo bilo vise.
Sačuvana

jelenica_ue
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Jelena Hlubek Supurović
Lokacija: centar
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Ovan
Poruke: 2278




Najforumaš 2008
« Odgovor #41 poslato: 22.02.2008. 20:40:51 »

Ako , neka dece smile

Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #42 poslato: 22.02.2008. 20:51:20 »

Kada sam prolazio preko trga, deca su skandirala: "Idemo na Kosovo!". Ja licno nemam nista protiv da se ide na Kosovo i Metohiju da se protestvuje, ali mnogima se takvi pozivi sigurno ne dopadaju.
Sačuvana

lara kroft
Gost
« Odgovor #43 poslato: 22.02.2008. 21:53:38 »

NA LICU MESTA
TACNO U PODNE
U organizaciji ucenickih parlamenata pet srednjih skola u Uzicu u petak, 22.  februara 2008.  godine u podne, odrzan je protest pod nazivom “Kosovo je Srbija”.  Blizu hiljadu srednjoskolaca svoje nezadovoljstvo zbog proglasenja nezavisnosti Kosova i priznavanjem tog cina od strane drugih drzava u svetu, izrazili su uzvikivanjem parola “Kosovo je Srbija” i “Kosovo je srce Srbije”, ali se culo i “Ubi, zakolji, da Siptar ne postoji”, pevali su i pesmu: “Oj Kosovo, Kosovo, zemljo moja voljena, zemljo slavnih vitezova, Lazara i Milosa”.
“Ovaj protest je planiran kao krajnje miran, bez uvreda prema albanskom ili bilo kom drugom narodu, ali vidite i sami, ne mogu pojedinci da kontrolisu masu.  Mi smo pokusali da smirimo ucenike, pa nije bilo toliko fasistickih parola koliko je to moglo da bude, jer je ovde puno ucenika, oko hiljadu, vidite.  Ne mozete bas tako kontrolisati masu.  U prvim redovima su neki od presednika parlamenata ovih skola, mi smo to tako zamislili, da u prvim redovima budu organizatori protesta.  Ja stvarno ne znam gde su oni krenuli, nismo dobili dozvolu policije da idemo sa trga ”, izjavio je Milos Vujic, predsednik ucenickog parlamenta Gimnazije Uzice. 
Zatim su, iako nisu dobili dozvolu za setnju gradom, sa trga prvo prosetali oko hotela Zlatibor, preko malog trga i glavnom ulicom prema Gimnaziji.  Sve vreme nadzor protesta radila je interventna jedinica Policijske uprave Uzice.   
Naravoucenije organizatorima je: Ne pocinji nista sto nisi siguran da ne mozes kontrolisati!
Tu lekciju jos nisu imali u programu rada, ali ima vremena, mladi su, naucice.  Sve u svemu, nije bilo iskljuceno, po recima organizatora: “da se i ovaj miran skup mogao pretvoriti u nesto sto lici na vandalsko rusenje po Beogradu od prethodne veceri”.
Sačuvana
daffy
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Žena
Ime i prezime:
Dusko
Mesto: Grad
Lokacija: Dvorac
Država: Duskolonija
Horoskop: Strelac
Poruke: 1300


« Odgovor #44 poslato: 22.02.2008. 22:11:12 »







stare manje od 2 sata
Sačuvana
Nesta_90
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
марко савић
Mesto: Ужице
Lokacija: Крчагово
Država: СРБИЈА
Horoskop: Vaga
Poruke: 99


Косово је СРБИЈА!!!


WWW
« Odgovor #45 poslato: 22.02.2008. 22:35:43 »

Prvi dan kad je razbijeno par izloga ... niti su pobegli niti su bili djaci sve se desilo oko 9h kad nema skole bar u moje vreme je nije bilo u to doba smile
Lomljenje izloga su organizovali navijaci Slobode i malo su im pomogli Grobari Uzicki. Dodushe vecina tih navijaca su klinci tako da se mogu svrstati i u djake smile


Кренуто је било у 19 часова. ФФ и ГУ нису разбијали.

А овако ми смо мого боље били организовани него ови данас... Ово данас је било смешно за град, не знају ни једну целу српску песму... Ми нисмо ишли куда су нас керови водили него куда смо ми хтели!

А онај "ВОЂА", са ченгртаљкама оним, или како се већ зове, је био стварно смесан... Ритам песама, мелодија... ма смесно брее немам речи!!! А Српски барјак, нека нова верзија... Црвено, плаво, црно!!!
Sačuvana

У небо гледам пролазе векови
Сећања давних једини летови

Ко вечни пламен у нашим срцима
Косовског боја остаће истина

Опрости Боже све наше грехове
Јунаштвом даруј кћери и синове
ultramatori
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Lokacija: Užice
Država: Srbija
Poruke: 12


КОСМЕТ ЈЕ СРБИЈА!


« Odgovor #46 poslato: 23.02.2008. 03:22:41 »

o cemu vi pricate? sta pricate gluposti i ko vam daje za pravo? ``deca se skupila da ne bi isla u skolu `` pricam o protestu koji se dogodio u utorak i koji je samoorganizovan od ljudi koji nisu vise mogli da trpe da u ovom komunistickom gradu nista se ne desava i pokazuje se kao da nikome nije stalo . Kao sto su u bgd sinoc izvrsene velike kradje koje nikako ne mogu da budu vezane za rodoljublje patriotizam i odanost Kosmetu tako i u protestu koji se dogodio u utorak je medju nama bilo i ljudi koji tu nisu znali sto su dosli .neko pomenu da je protest organizovan od gradskih navijaca.Niko barem ne od ljudi koji su znali zasto su tu nije tu dosao ni kao Grobar ni kao Delija ni kao FF vec kao SRBIN i to treba da znaju svi .Potrebno je bilo da se polupa LDP potrebno je bilo da se na titovoj bisti napise da je on kriv za sve potrebno je bilo ali nazalost nije uradjeno da se bista razbije ali po meni nije bilo potrebno da se razbija idea koja nikakve veze nema sa povodom okupljanja .Ni jedna partija nije organizovala protest ni jedan covek preko 25 godina i treba da ih bude i vas sto pricate kako su to grupa klinaca okupljenih da bi skandiralo cisto zato sto nece u skolu treba da vas bude sramota.protest je bio u 7 sati kada niko nije isao u skolu. A o ovom danasnjem protestu stvarno je reci da je smesno , gde su ti ljudi bili juce u BGD ili neki drugi dan. i cujem na tv-u da nemaju nista protiv albanskog naroda.koji je to albanski narod?pravo ime je siptari
i


“Ovaj protest je planiran kao krajnje miran, bez uvreda prema albanskom ili bilo kom drugom narodu, ali vidite i sami, ne mogu pojedinci da kontrolisu masu.  Mi smo pokusali da smirimo ucenike, pa nije bilo toliko fasistickih parola

Jednom recju sramota.cist primer koliko je zaista stalo ljudima do Kosmeta.to se videlo danas u Uzicu ,juce u Beogradu sutra ko zna gde.ali znajte da ste vi samo nebitni u celoj ovoj prici .isfolirani ljudi ,puni lazi prema sebi i prema drugima ,lazan patriotizam i isprani mozgovi.
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #47 poslato: 23.02.2008. 03:40:07 »

E neka si nam rekao. smile

Da znas da me je bas sramota. Ne mogu da se pomirim sa tim da se cak i Uzice pridruzilo u lupanju i razbijanju. Stid me sa kakvima delim grad.

Nazalost, uvek Srbi naje*u zbog SRBA koji stalno zaboravljaju da u Srbiji zive mnogi drugi, a ne samo Srbi i SRBI, SRBA koji samo znaju da arlacu, pljuju, psuju, vredjaju, LOME i RAZBIJAJU, jer su nesposobni da ista stvore.

Toliko ti je smetaju komunisti i toliko ti je stalo do Kosova i Metohije, da ga zoves starim dobrim komunistickim nazivom Kosmet. Toliko si ogranicen da mislis da stvarno lupanjem LDP-a, i pisanjem ili lomljenjem Titove biste mozes nesto da promenis.

Brale, za promene treba kefalo, i to dobro kefalo, a kamen u prozor bacaju oni koji su mentalno nesposobni da se drugacije izraze. Ono, kad si pun, u tebi izvire toliko misli ali ti se jezik zapetljao, nikako ne mozes da da ih kazes, nego kamen pa u staklo.

Neka si nam rekao. Dobro pa nisi kamenom.
Sačuvana

ultramatori
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Lokacija: Užice
Država: Srbija
Poruke: 12


КОСМЕТ ЈЕ СРБИЈА!


« Odgovor #48 poslato: 23.02.2008. 03:51:52 »

``Video sam ih na ulici i sasvim je ocigledno kom drustvenom sloju su pripadali ti ljudi`` ovo su tvoje reci i objasni mi koji je to drustveni sloj? koji si ti drustveni sloj? Da stalo mi je i Kosmet nije komunisticko ime .A sta trebamo da stvorimo, da sedim kuci i gledam tv dok siptari slave svoju``pobedu`` ?protiv sam lomljenja i razbijanja ne vezanih stvari sa danasnjom situacijom ali sta je trebalo da nam uzmu Kosovo i sutra na vestima Srbi ili kako ti kazes SRBI sede kuci u fazonu bole ih jel takva slika trebala da ode u svet ,a iskreno nije mi stalo sta ce otici u svet vec ko smo i sta smo mi ,to sam sinoc video u bgd 2 slike srbije jedna koja krade stvari iz radnji zapaljenih i razbijenih i druga SRBIJA koja ponosno stoji ispred hrama sv.Save kao jedna .
Sačuvana
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #49 poslato: 23.02.2008. 03:58:30 »

Kom sloju pripadaju ovi sto su razbijali po gradu? Pa huliganskom, onom sto ga pokrece samo bes, mrznja, alkohol i batina. Ko je bio tamo, a misli da ne pripada tom sloju, to treba sa sobom da rascisti, a ne da se istresa na ljudima koji ne odobravaju huliganstvo.

Moras da se odlucis. Ne mozes da stojis ponosno ispred Hrama i da razbijas. To nikako ne ide zajedno. Ti si se vec deklarisao da spadas u ove sto su razbijali, palili i nazalost - pljackali. Ne mozes da budes na obe strane.
Sačuvana

Stranice: 1 [2] 3  Sve
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  



Užice na Internetu
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 3.507 sekundi sa 31 upita.