Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Glasanje
Pitanje: Koju stranku bi ste izabrali da upravlja gradom?
Demokratska stranka - 6 (17.1%)
Demokratska stranka Srbije - 2 (5.7%)
Srpski pokret obnove - 6 (17.1%)
G17+ - 1 (2.9%)
Radikalna stranka - 2 (5.7%)
Gradjanski savez Srbije - 0 (0%)
Socijalisticka partija Srbije - 0 (0%)
Liga za Uzice - 0 (0%)
Pokret za Srbiju - 0 (0%)
Liberalno demokratska partija - 8 (22.9%)
nijedna - 10 (28.6%)
Srpska narodna stranka - 0 (0%)
Ukupno glasova: 35

Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Koju gradsku stranku podrzavate?  (Pročitano 27519 puta)
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« poslato: 21.10.2006. 23:12:22 »

Када би се у Ужицу неким чудом десило да свака странка изаће на локалне изборе самостално, а не у коалицији са неком другом странком, за коју од њих би сте гласали?

Ако на листи недостаје нека странка која делуја на нивоу града, јавите да је убацим.
Sačuvana

Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #1 poslato: 10.01.2007. 17:24:13 »

Nije valjda da ste ovoliko apolitični?
Sačuvana
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #2 poslato: 10.01.2007. 17:36:06 »

sta ti znaci gradska stranka?
 sorry nisam video ovaj spisak gore
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
fon Manštajn
provereni korisnici
skriboman
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Vaga
Poruke: 2726


we only come out at night


« Odgovor #3 poslato: 10.01.2007. 17:39:39 »

shvatio sam da na lokalnom nivou apsolutno nisam upucen ko, sta, kako, cak ne znam ni ko su ljudi u upravnim odborima na lokalnom nivou tako da necu da bezveze glasam...
Sačuvana

Stand by me my apprentice
Be brave, clench fists.
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #4 poslato: 13.06.2007. 18:29:02 »

Da li vam je se promenila politicka naklonost u poslednje vreme?
Sačuvana

Kojoks
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Nebojsha Kojovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Uzice
Država: Srbija
FaceBook: ima
Horoskop: Vaga
Poruke: 390




« Odgovor #5 poslato: 03.01.2008. 20:18:23 »

Ja podrzavam SPO i podrzavacu ih uvek, ne samo na lokalnom nivou vec i na drzavnom ma kakva stranka bila.  
Sačuvana
base
provereni korisnici
posetilac
**
Pol: Muškarac
Mesto: Uzice
Lokacija: Gluvaci
Horoskop: Jarac
Poruke: 26



« Odgovor #6 poslato: 03.01.2008. 20:35:20 »

Ama bas ni jednu, samo obecavaju. Toliko godina obecavaju, i jos nema asvalta!?

Da je 100km pa ajde, nego 700m...................................................................... icon2 icon7
Sačuvana

Ne patim od ludila, naprotiv-uzivam u njemu! .
Драгољуб
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Mesto: Ужице
Lokacija: Доварје
Država: Србија
Poruke: 1540



« Odgovor #7 poslato: 03.01.2008. 21:20:20 »

Uvek uz СПО.    seljak-smile
Sačuvana
шумадинац
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Пеђа
Mesto: Београд
Država: Србија
Poruke: 61


И данас, кад дође до последњег боја, Неозарен стар


« Odgovor #8 poslato: 10.03.2009. 07:36:59 »

Увек против свих.
Посебно против лажних четника и правих наркомана.
Sačuvana
Andragon
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Horoskop: Jarac
Poruke: 1137



« Odgovor #9 poslato: 10.03.2009. 17:35:33 »

Nijednu!!! Koja god dodje na vlast ,obecava dok ne dodje a kad dodje, NISHTAA
Sačuvana
vladegasac
provereni korisnici
početnik
*
Pol: Muškarac
Mesto: Užice
Država: Srbija
Poruke: 12


« Odgovor #10 poslato: 10.03.2009. 22:24:16 »

Na sledećim izborima ću da dopišem svoje ima na dnu listića i da ga zaokružim ,tako ću bar znati kome sam dao glas.
A nama i ne treba gradska vlast ,imam trnutno utisak  kao da niko i ne vlada ovim gradom, kao da smo prepušteni Beogradu da radi sa nama šta hoće.
Sačuvana
soda
Covek stvara religiju, a ne religija coveka!
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Ratomir Soda Jovanovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Vidovdanska - Mobile
Država: EU
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Škorpija
Poruke: 1081


Soda The Almighty



« Odgovor #11 poslato: 11.03.2009. 02:26:34 »



A nama i ne treba gradska vlast ,imam trnutno utisak  kao da niko i ne vlada ovim gradom, kao da smo prepušteni Beogradu da radi sa nama šta hoće.

Setite se pesme sa izborne kampanje DS-a ....
:sto ne moze niko mozes ti...: specijalno pevana Borisu Tadicu...
pa eto sada... Boris drzi i Cvetkovica i Jeremica i  vecinu lokalnih opstina  tako da zivimo u Borisovoj Srbiji
Sačuvana
novembar 1
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Žena
Ime i prezime:
Marija Ana
Mesto: Užice
Država: Srbija
Poruke: 122



« Odgovor #12 poslato: 11.03.2009. 02:55:18 »

Na sledeće izbore ću uredno izaći, kao i uvek, jer to shvatam kao obavezu odgovornog i ozboljnog čoveka da koristi svoje pravo da bira vlast. Kako sam sve svoje obaveze uvek uredno izvršavala, tako će biti i ovog puta. E, sada, koga bih to birala ?
One što su mi obećali da će biti bolje, oni što kažu da Srbiji trebaju mladi i školovani ljudi koji ne treba da idu u unostranstvo, te da je investicija u znanje jedina prava, te da se nisam za dž. zadužila do balčaka školujući te nove akademske građane koji ovoj državi sada sa diplomama više ne trebaju, a ja čekam da mi isključe struju, telefon, kablovsku, jer ne mogu da se iščupam iz dugova, a oni nemaju posao.? Za iste te koji svaki dan prete otkazima i nama što nešto radimo, a opravdanje za sve je svetska ekonmska kriza? Za te iste što se šetaju iz jednog u drugo JP sa milionskim otpremninama (što na lokalnom što na republičkom nivou) i koje obrazlažu čistim zakonskim sredstvima ? Za te iste koji gaje, a onda kao hapse, kojekakve mafije (drumske, zdravstvene, farnaceutske, švercerske, sportske, građevinske, index, ...ko će ih pobrojati) sa milionskim krađama, jedne zatvaraju, druge puštaju...elem, pare se niotkud ne vraćaju!
Možda za ove što su se vratili na velika vrata i u velikom stilu? Prebogati, silni, bahati! Sve im je zaboravljeno, ugledni bizmiseni koji se drže one izreke da tri puta izgovorena laž postaje istina? U međuvremenu pokupovali diplome na "sega-megama" i sada veliki, pametni, važni, plaćeni !?
Ili za ove rascepljene što još ne znaju ko kome šta dođe, ko je kome otac, a ko kome kum?
Ili ove šifrovane što nikako da siđu sa vlasti nego kao pijavice nađu za koga da se zalepe i parazitiraju na njemu dok ga ne urnišu, a onda pređu na drugog i sve ispočetka ? Ali oni ne bi mogli ništa da ih veliki ne drže u zagrljaju i da im ne dozvoljavaju da rade kojekakve eksperimente sa pojedinim važnim sistemima i državom u celini. Sve ekspertski !
Ili ove što se kao bore za narod, za poštenje, protiv kriminala, a nikako da saznamo od čega oni žive ako nikada nisu bili u radnom odnosu posle silaska sa vlasti kao prvog radnog mesta.
Šestih nema! Dakle, precrtaću listić, prežvrljati ga, ocrniti ga i baciti u kutiju, kao što bacam stare, pročitane novine, jer ne znam šta bih s njima. Žalosno ! Sad sad1 Angry embarrased
« Poslednja izmena: 11.03.2009. 03:12:31 novembar 1 » Sačuvana
шумадинац
provereni korisnici
odomaceni korisnik
***
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Пеђа
Mesto: Београд
Država: Србија
Poruke: 61


И данас, кад дође до последњег боја, Неозарен стар


« Odgovor #13 poslato: 13.03.2009. 07:12:30 »


Na sledeće izbore ću uredno izaći, kao i uvek, jer to shvatam kao obavezu odgovornog i ozboljnog čoveka da koristi svoje pravo da bira vlast. Kako sam sve svoje obaveze uvek uredno izvršavala, tako će biti i ovog puta. E, sada, koga bih to birala ?
One što su mi obećali da će biti bolje, oni što kažu da Srbiji trebaju mladi i školovani ljudi koji ne treba da idu u unostranstvo, te da je investicija u znanje jedina prava, te da se nisam za dž. zadužila do balčaka školujući te nove akademske građane koji ovoj državi sada sa diplomama više ne trebaju, a ja čekam da mi isključe struju, telefon, kablovsku, jer ne mogu da se iščupam iz dugova, a oni nemaju posao.? Za iste te koji svaki dan prete otkazima i nama što nešto radimo, a opravdanje za sve je svetska ekonmska kriza? Za te iste što se šetaju iz jednog u drugo JP sa milionskim otpremninama (što na lokalnom što na republičkom nivou) i koje obrazlažu čistim zakonskim sredstvima ? Za te iste koji gaje, a onda kao hapse, kojekakve mafije (drumske, zdravstvene, farnaceutske, švercerske, sportske, građevinske, index, ...ko će ih pobrojati) sa milionskim krađama, jedne zatvaraju, druge puštaju...elem, pare se niotkud ne vraćaju!
Možda za ove što su se vratili na velika vrata i u velikom stilu? Prebogati, silni, bahati! Sve im je zaboravljeno, ugledni bizmiseni koji se drže one izreke da tri puta izgovorena laž postaje istina? U međuvremenu pokupovali diplome na "sega-megama" i sada veliki, pametni, važni, plaćeni !?
Ili za ove rascepljene što još ne znaju ko kome šta dođe, ko je kome otac, a ko kome kum?
Ili ove šifrovane što nikako da siđu sa vlasti nego kao pijavice nađu za koga da se zalepe i parazitiraju na njemu dok ga ne urnišu, a onda pređu na drugog i sve ispočetka ? Ali oni ne bi mogli ništa da ih veliki ne drže u zagrljaju i da im ne dozvoljavaju da rade kojekakve eksperimente sa pojedinim važnim sistemima i državom u celini. Sve ekspertski !
Ili ove što se kao bore za narod, za poštenje, protiv kriminala, a nikako da saznamo od čega oni žive ako nikada nisu bili u radnom odnosu posle silaska sa vlasti kao prvog radnog mesta.
Šestih nema! Dakle, precrtaću listić, prežvrljati ga, ocrniti ga i baciti u kutiju, kao što bacam stare, pročitane novine, jer ne znam šta bih s njima. Žalosno ! Sad sad1 Angry embarrased


Свака част прелепо речено и написано.
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  


Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.098 sekundi sa 37 upita.