Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Užice na Internetu
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Voznja na drugi dan Uskrsa  (Pročitano 1972 puta)
Zlatko_M
urednik
posetilac
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Zlatko Milosevic
Mesto: Uzice
Lokacija: Rosulje
Država: Srbija
Poruke: 31


« poslato: 28.04.2008. 01:26:56 »

Pozdrav svim dvotockasima! Hristos vaskrse! Za sutrasnju voznju najavio nam se Goran Simke iz Arandjelovca. Svidela mu se tura pa ce nam se pridruziti do manastira Rujno. Moguce je da ce poneti nesto od biciklisticke opreme da ponudi, a moguca je i nabavka. Mozda ce malo zakasniti, pa cemo ga sacekati. Nadam se da ce nas vreme posluziti i ovog puta.
  Proverite spremnost i ispravnost svojih bicikli, ako vam treba informacija ko se od clanova udruzenja razume u servisiranje i odrzavanje, obratite se ovde.
Sačuvana
radnik
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
radnik
Mesto: Užice
Lokacija: Omladinska
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Blizanci
Poruke: 378



« Odgovor #1 poslato: 29.04.2008. 19:30:33 »

Evo malo fotografija sa pocetka voznje, iz Malog parka i sa Terazija.
Fotografije su smestene sa server imageshack, gasite dosadne iskacuce prozore.




P.S. za Zlatka: Razdvojili smo se na Terazijama i ja sam se spustio u Turicu i trasom stare prugom vozio do Stapara i brane Vrutci, uz usputna odmaranja, fotografisanje... Jedan biciklista mi je rekao da Vas je video na brani samo 10 minuta pre neko sto sam ja izasao, a Vi ste posle otisli u pravcu Tripkove (da ne prljate gume)  smile  Sreo sam desetak biciklista i barem toliko pesaka. Za mene je ovo bio ogroman uspeh, jer sam ranije samo vozio relaciju Velika Park - Plaza - Trg. Srescemo se na nekoj ravnijoj voznji. Pozdrav!
« Poslednja izmena: 29.04.2008. 20:58:03 radnik » Sačuvana
Zlatko_M
urednik
posetilac
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Zlatko Milosevic
Mesto: Uzice
Lokacija: Rosulje
Država: Srbija
Poruke: 31


« Odgovor #2 poslato: 30.04.2008. 05:39:03 »

   Cestitam Radniku na fotkama, ja sam malo lenj da postavim svoje snimke sa voznji, sve cekam inspiraciju pa da to uradim za sve pohode, a ocekujem i da se ostali malo ukljuce. Ova akcija je bila mnogo manje posecena, malo zbog praznika, malo zbog hladnog vremena a mozda je bila i malo brdovita.
   Raduje me da smo te povukli da izadjes sa bajsom iz Velikog parka i plaze. Mnogi sumnjaju u svoje mogucnosti i samo im malo nedostaje inicijative da se upuste u nesto vece avanture. To nam ijeste cilj da izvucemo ljude iz grada i pokrenemo ih. Treba malo treninga pa se nadam da ce trening voznje do Zlakuse i Graba biti posecenije. Bitno je krenutu bez razmisljanja i sumnje u svoje mogucnosti. U grupi je mnogo lakse a grupa sa prilagodjava svima, doduse i pojedinci  moraju malo da budu utrenirani da bi pratili grupu. Vidimo se na nedeljnoj voznji. Plan je da se kombijem izbacimo na visinu i lagano krenemo po Krivoj reci, rozanstvu, kako se vec usput dogovorimo. Poslepodnevne trening voznje su odlicna priprema i nemoj ih preskakati.Bitno je znati da mi nismo nesto posebni fizicki pripremljeni i da je lako prikljuciti se.
   Svi smo mi bili srecni kad smo savladali prva brda, drugi put vec je bilo lakse.
 
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  



Užice na Internetu
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.141 sekundi sa 33 upita.