Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Užice na Internetu
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: avanTURA 01.06.08  (Pročitano 3088 puta)
soda
Covek stvara religiju, a ne religija coveka!
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Ratomir Soda Jovanovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Vidovdanska - Mobile
Država: EU
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Škorpija
Poruke: 1081


Soda The Almighty



« poslato: 02.06.2008. 04:04:20 »

kao sto sam napomenuo u temi "predlog" danas sam bio na turi preko lunovog sela do pozege i nazad... sa drugarnom kako bih ga animirao da pocne da vozi bike... (on je motorista tako da... sve je to njemu chudno)
sve je bilo lepo dok nismo stigli u pozegu... i ispred onog trznog centra gde ima ona "zakachaljka " za bajkove ....
naime mi smo ostavili bajkove na "zakachaljci" i otisli do djak-a da vidimo sta ima znachi zadrzali smo se od 3-5 minuta... kada smo izashli... eto ti srece /... drugaru je neko PROBUSHIO zadnju gumu... znachi nije da je on negde sj**ao nego jednostavno vidi se da je neko zabio neko shilo ili noz...
drugar okrene oca da dodje po njega... i mene lepo pitaju oces i ti sa nama... ja reko ma jok ja idem bajsom ...
krenuo tako ja... stignem do table "SEVOJNO" znachi pocetak sevojna kraj gorjana... i samo zachuh BAM bicikla poce da leti levo desno...(delom mojom krivicom, jer sam skochio sa sedishta kada sam zachuo predivni zvuk) sreca da nije naishao kamion ja sidjem i vidim meni pukla guma...
ja odmah okrenem mamu da dodje po mene al na zalost cale otisao autom u sarajevo, a dedin auto u ovcar banji... a drugarov cale otisao na prislavu u kosjeric...
znachi niko da dodje po mene...
i ja krenem peshke...
i tako posle jedno 1,5 dovuchem bajk do kozare... u tom trenutq zove ortak i kaze ... e oces ja da dodjem motorom po tebe... ja reko ajd da vidimo dal mozemo nesto da iskombinujemo,
dosao on lepo sa motorom ja seo na zadnje sedishte...i pokusamo da vucemo bajk pored... nije ishlo jer je motor vukao sve na levu stranu gde je bila bicikla... onda ja uzmem bajk, (na kome nije aluminiumski ram)
stavim ga na koleno, i jednom rukom drzim... i tako smo sve do vrha dovarja... po mojoj proceni da nas je video kusturica stavio bi nas u film u najavi... nadam se da mozete da zamislite kako je sve to izgledalo ... al sto se tice mog kolena mogu reci da mi je to bilo bolno isqstvo !
Sačuvana

Bolje znati mnogo i chesto nego nikad i nista povremeno i koje kude!
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #1 poslato: 02.06.2008. 05:05:10 »

Xa xa xa! Naravoucenije, uvek sa sobom nosi rezervnu gumu i pribor za krpljenje. Najcesci kvar na biciklu je probusena guma tako da je potreba za zamenom ko dobar dan.
Sačuvana

soda
Covek stvara religiju, a ne religija coveka!
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Ratomir Soda Jovanovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Vidovdanska - Mobile
Država: EU
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Škorpija
Poruke: 1081


Soda The Almighty



« Odgovor #2 poslato: 02.06.2008. 05:56:27 »

sad znam ...
Sačuvana
acikus
provereni korisnici
posetilac
**
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Aleksandar Bozovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Pozega
Država: Srbija
Poruke: 29




WWW
« Odgovor #3 poslato: 02.06.2008. 06:18:46 »

Bas mi je zao sto danas nisam bio u mogucnosti da vozim bajk,tj. da vam pravim drustvo. Nocas sam bio na koncertu Vaya Con Dios u Vrnjackoj Banji pa sam pre podne prespavao a popodne sam isao u selo. Sto se tice busne gume ispred RODICA mislim da definitivno to niko nije uradio iz grada nego ste gumu sami probusili. Za mojih 30 godina nikad nisam imao situaciju da je neko nekome izbusio gumu i sl. a u poslednjih 3 meseca promenili smo ekipa i ja preko 15 unutrasnjih guma i sve su to mali ubodi kao igla i uglavnom na makadamu i sl. Tako da sam siguran da ste gumu porbusili u putu. Sledeci put kad bude neo dolazio od bajkera u Pozegu neka me kontaktira da napravimo neku zajednicku turu ili da popijemo zajedno piće u gradu.
 
Puno pozdrava
acikus(at)hotmail.com
Sačuvana

LINK LINK LINK SPAM SPAM SPAM
BANER BANER BANER i ostalo ....
soda
Covek stvara religiju, a ne religija coveka!
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Ratomir Soda Jovanovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Vidovdanska - Mobile
Država: EU
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Škorpija
Poruke: 1081


Soda The Almighty



« Odgovor #4 poslato: 02.06.2008. 07:26:20 »

pazi nije to mali ubod... jedno FI 4-6 znachi kao da je neko shilom zabio u gumu... sa strane kod felne...
a inache kada smo doshli bajk je bio super ... da je prednja guma pa da kontam da je od onih hvataljki... al zadnja ...
Sačuvana
radnik
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
radnik
Mesto: Užice
Lokacija: Omladinska
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Blizanci
Poruke: 378



« Odgovor #5 poslato: 02.06.2008. 15:01:19 »

Zao mi je zbog problema koje ste imali, ali trasa za voznju je dobra i to mi je zelja da i ja nekad vozim... jer sam bio da jednom delu i bilo bi lepo da se to zaokruzi u jednu takvu celinu. Videcu predlog...
Sačuvana
soda
Covek stvara religiju, a ne religija coveka!
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Ratomir Soda Jovanovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Vidovdanska - Mobile
Država: EU
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Škorpija
Poruke: 1081


Soda The Almighty



« Odgovor #6 poslato: 02.06.2008. 17:59:30 »

(at)radnik nije problem da se naprave 2 grupe ... neka malo jacha tura ... neka malo slabija ... jer ipak nisu svi u prilici da treniraju non stop i nabijaju kondiciju za duze ture... tako da ako budem isao sa drugarima na neke ovako manje ture zovem te ...x D
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  



Užice na Internetu
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.743 sekundi sa 32 upita.