Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Užice na Internetu
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: Užice,Bele Zemlje,Ljubanje,Zbojčtica,Drežnik,Roška Ploča,Zlakusa 01.06.2008  (Pročitano 2098 puta)
radnik
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
radnik
Mesto: Užice
Lokacija: Omladinska
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Blizanci
Poruke: 378



« poslato: 02.06.2008. 16:30:11 »

Evo prvo nekoliko fotografija koje je napravio Lolo, koji je prvi put vozio sa nama, na osnovu informacija i poziva sa naseg foruma:





Bilo je tu i nekoliko uspesnih video zapisa sa voznje, ali je to malo teze za postavljanje (videcemo kasnije nesto oko toga).

Branko Acim je dosao da pozdravi ekipu, jer zbog bolova u kolenu nije mogao na voznju.

Kolega Dragan iz Sevala je bio na zbornom mestu, ali nije isao zbog losih guma.  Dragan dao je svoj doprinos sa par fotki sa mobilnim telefonom:



Moj slucaj je posebna prica. Zbog velike kise koja je padala prethodno vece, promenio sam svoj plan da krenem ranije i ekipu sacekam na Beloj Zemlji. Na zbornom mestu je cak bilo i pitanje da li ce biti dovoljno ucesnika, zbog problema u komunikaciji kod zakazivanja voznje. Zadatak bi je bio da pratim plan koliko budem mogao i da onda odustanem kada bude pretesko za mene. Krenuo sam na svoju najduzu voznju do sada, ali sam ekipu izgubio iz vidokruga vec kod Majdana u Surduku. Ovaj deo je tezak i opasan zbog jakog saobracaja na magistrali. Kod Popove vode sam skrenuo starim putem na Belu Zemlju, a zatim dalje prema Ljubanjama (prvi sat non-stop voznje). Posto nisam znao dobro put, a nisam pitao druge prolaznike, u laganoj polusatnoj voznji sam stigao cak do Kaldrme, raskrsnice prema Rozanstvu i Drezniku. Tu sam skrenuo levo i preko Skrzuti, Zbojstice i Ade vozio do Uzica. Glavni odmor uz "Jelenka" je bio kod prodavnice u Zbojstici, sa lokalnim prijatnim mestanima koji su ubijali pivo i pecenje (nudili su i meni), a ovo je moj deo duga prema njima da cu ih "okaciti" negde u novine ili na internet. Bilo je i guranja bicikle do majdana na Gradini. I tako... drago mi je sto sam ovoliko vozio, ali mi je zao sto sam nepotrebno promasio dobar deo puta, i sto sam morao sam - Soda mene sigurno ne bi ostavio. Alpina tim ipak jos gura, mada sa dosta problema.

Dakle, sada malo fotki i od mene:





Sačuvana
soda
Covek stvara religiju, a ne religija coveka!
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Ratomir Soda Jovanovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Vidovdanska - Mobile
Država: EU
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Škorpija
Poruke: 1081


Soda The Almighty



« Odgovor #1 poslato: 02.06.2008. 18:04:51 »

(at)radnik ti si isao do kraja sa njima??
Sačuvana
radnik
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
radnik
Mesto: Užice
Lokacija: Omladinska
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Blizanci
Poruke: 378



« Odgovor #2 poslato: 02.06.2008. 18:54:58 »

(at)radnik ti si isao do kraja sa njima??


Pisao sam o tome pri kraju moje zadnje poruke. Ma pobegli mi jos na Zlatiborskom putu, a ja pokusavao da ih nadjem, pa zalutao, mogli su me vuci pojesti po Zlatiborskim gudurama... Bio si u pravu - treba praviti svoje karte, jer su putokazi katastrofa, ili ih nema, ili su necitki, ili zbunjujuci...
Sačuvana
soda
Covek stvara religiju, a ne religija coveka!
provereni korisnici
piskaralo
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Ratomir Soda Jovanovic
Mesto: Uzice
Lokacija: Vidovdanska - Mobile
Država: EU
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Škorpija
Poruke: 1081


Soda The Almighty



« Odgovor #3 poslato: 02.06.2008. 23:29:45 »

(: hahah izvini nisam chitao gore... xD
hahaha
al dobro je da si bacio i neku svoju fotku dok se branish od vukova i tako to .... xD
 hahaha
Sačuvana
radnik
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
radnik
Mesto: Užice
Lokacija: Omladinska
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Blizanci
Poruke: 378



« Odgovor #4 poslato: 09.06.2008. 21:47:16 »

Evo, sada u nedelju sam odradio popravni. Tri sata guranja i voznje, sa kracim odmaranjem radi fotografisanja predela, trebalo mi je da napravim krug Uzice - Zabucje - Bela Zemlja - Ljubanje - Ada - Uzice. Ovaj put sam sledio Zlatkova uputstva i pomoc prolaznika, tako da sam put pogodio "iz prve". Mozda je ovo drugima smesno dugo za ovoliku turu, ali meni je sasvim dovoljno za lep prepodnevni izlet sa "skidanjem viska kilograma".
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  



Užice na Internetu
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.003 sekundi sa 32 upita.