Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.
Da niste izgubili svoj aktivacioni e-mail?
Oreska - Užice
Užice na Internetu
Prijavite se sa korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije
 
ARHIVA
   Početna   Pomoć Pravila Pretraga Gallery Prijavljivanje Registracija  
IZBORI: NAJFORUMAŠ I NAJFORUMAŠICA GODINE
AKCIJA: SVI UŽIČANI NA JEDNOM MESTU!
Za užičke nekomercijalne organizacije i ustanove besplatno...
Stranice: [1]
  Štampaj  
This topic has not yet been rated!
You have not rated this topic. Select a rating:
Autor Tema: A ovako voze Pozezani ....  (Pročitano 3668 puta)
acikus
provereni korisnici
posetilac
**
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Aleksandar Bozovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Pozega
Država: Srbija
Poruke: 29




WWW
« poslato: 28.05.2008. 21:08:36 »

Cetitamo uzicanima na osnivanju byke kluba, a i mi pozezani cemo skoro ako Bog da Wink
Pozivamo vas na neku zajednicku turu po nasem kraju i sl...
Evo jedan zanimljiv video sa voznje ka Divcibarama, uzivajte ...

Pozega - Divcibare Biciklisticka Trka !


Sačuvana

LINK LINK LINK SPAM SPAM SPAM
BANER BANER BANER i ostalo ....
Pedja
provereni korisnici
stara kajla
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Peđa Supurović
Mesto: Užice
Lokacija: Crna dama
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Strelac
Poruke: 12963



WWW
« Odgovor #1 poslato: 28.05.2008. 22:26:40 »

Udruzenje je regionalnog znacaja i u aktivnostima ucestvuju ljudi koji su iz uzickog kraja a ne samo iz Uzica.
Uvek ste pozvani da se pridružite našim akcijama.
Sačuvana

acikus
provereni korisnici
posetilac
**
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Aleksandar Bozovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Pozega
Država: Srbija
Poruke: 29




WWW
« Odgovor #2 poslato: 29.05.2008. 15:10:11 »


Super, hvala na pozivu. Voleo bi da sa mojoj ekipicom zajedno uklopimo neku turu,
a kako vidim to je najizvodljivije da utorkom ili cetvrtkom predjemo preko brda Tresnjica
i zajedno sa vama od 17h ispred opstine krenemo na zajednicku voznju Wink

Mogli bi to i tokom sledece sedmice, pa cu videti sa mojom ekipom da li su raspolozeni i da li im vremenski sve to odgovara Wink

Vozdra ....
Sačuvana

LINK LINK LINK SPAM SPAM SPAM
BANER BANER BANER i ostalo ....
radnik
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
radnik
Mesto: Užice
Lokacija: Omladinska
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Blizanci
Poruke: 378



« Odgovor #3 poslato: 29.05.2008. 15:54:48 »

Evo jedan zanimljiv video sa voznje ka Divcibarama, uzivajte ...
Pozega - Divcibare Biciklisticka Trka !

Dosta hrabrosti je trebalo za snimanje videa, u pokretu, na nizbrdicama, krivinama, preticanjima... malo me je bilo strah dok sam gledao, ali srecom izgleda da se sve dobro zavrsilo - nije bilo jendeka. Cestitamo smile30
Sačuvana
Zlatko_M
urednik
posetilac
*****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Zlatko Milosevic
Mesto: Uzice
Lokacija: Rosulje
Država: Srbija
Poruke: 31


« Odgovor #4 poslato: 30.05.2008. 06:45:31 »



Pozezani, uvek ste pozvani na druženje. Predložite ture za zajedničke voznje. Sasu, biciklistu ribolovca obavestavam o akcijama a mozete se i sami informisati preko foruma.
         
       Pozdrav

Sačuvana
radnik
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
radnik
Mesto: Užice
Lokacija: Omladinska
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Blizanci
Poruke: 378



« Odgovor #5 poslato: 16.10.2008. 16:11:04 »

Posto se priblizava kraj biciklisticke sezone, bilo bi zanimljivo da "acikus" prenese svoje utiske sa svojih i organizovanih voznji pozezana (kada, koliko, kuda...)
Sačuvana
acikus
provereni korisnici
posetilac
**
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
Aleksandar Bozovic
Mesto: Pozega
Lokacija: Pozega
Država: Srbija
Poruke: 29




WWW
« Odgovor #6 poslato: 17.10.2008. 18:24:51 »


Evo ovako.... ovih dana vozimo posle 15h , a najcesce od 16h - 18h. Svaki dan kada je lepo vreme, najcesca tura nam je Pozega - Zdravcici, Lunovo selo, penjanje na Tresnjicu i nazad za Pozegu. Ekipica sa kojom vozim su Rade Jesic, Rade Mitrovic, Dragan Kovacevic - Patan, Sasa Kovacevic i taj pomenuti krug vozimo ispod 1h sto mu dodje da nam je prosecna brzina od 24 km/h - 26 km/h ( po pravcu idemo i do 35km, prosecno oko 30km, uz brdo krecemo sa nekih 18km do nekih 12km, prosecno 15km )! Jedina mala pauza od 1 min nam je presvlacenje na vrhu Tresnjice za spust koji sledi. Znaci ozbiljno vozimo, medjusobno se takmicimo i na brdskom cilju se cekamo i pravimo analize Wink

Pored ove staze vozimo, i relacije Pozega, Lunovo Selo, Trnava , Crnokosa pa onda se vratimo nazad istim putem ili idemo preko Kosjerica do Pozege, ( nemamo premerena vremena za sada , ali se uglavnom trkamo od podnozja Crnokose do vrha ), sledece je Pozega , Visibaba, vrh Blagaje ( moje rekordno vreeme je ispod 45 min) inace ekipno vozimo ispod 1h , nazad se vracamo istim putem ili preko Arilja.

Redje vozimo Pozega - Roska ploca ( neki put nastavimo pored Rzava do Arilja i nazad ili precesemo na Blagaju Wink
Vozimo i Pozega - Pesak - Jezevica - Duskovci ,neki put nastavimo na Subjel, Kosjeric i nazad, neki put kombinujemo Subjel, Drazenovici, Pozega, a vikendom nastavimo na Divcibare , Kosjeric i nazad Pozega.

Cesto merimo ( bar jednom mesecno ) nas BRDSKI HRONOMETAR LORET i uglavnom cela ekipa vozi oko 30 min, moje rekordno vreme za sada je 26:35 min Wink

Letos smo odvozili i dve ne svakidasnje ture , tj. Pozega , Lucani , Markovica, spust na magistralu i nazad istim putem, onda turu Pozega, Zlakusa, vrh brda ( ne znam ime ) a onda Dreznik, Gradina, Roska Ploca ( uhvatio nas zestok mrak, jedva zivi stigli kuci )......

Zanimljivije ture su bile Josanicka Banja - Kopaonik ( 1:24.15 min moje vreme ), brana Perucac, penjanje na Mitrovac, voznja Tarom, spustanje u Bajnu Bastu i onda uzvodno uz Drinu do brane ......


To bi bila ovogodisnja sezona, do kraja godine slede lokalne svakodnevne voznje , onda teretana, basket, stoni tenis, neki su kupili i sobne bicikle, pa na prolece sve iz pocetka sa vecim brojem takmicenja Wink

.... ipak se okrece .... Wink
Sačuvana

LINK LINK LINK SPAM SPAM SPAM
BANER BANER BANER i ostalo ....
radnik
provereni korisnici
iskusan korisnik
****
Pol: Muškarac
Ime i prezime:
radnik
Mesto: Užice
Lokacija: Omladinska
Država: Srbija
FaceBook: ima
Blog: ima
Horoskop: Blizanci
Poruke: 378



« Odgovor #7 poslato: 22.10.2008. 14:30:41 »

Hvala ti na ovako iscrpnom izvestaju, koji sam licno isprovocirao svojom SMS porukom na tvoj mobilni.
Hteo sam da Vas bolje upoznam, posto mi se cini da smo tako blizu, a tako daleko.
Cesto verovatno vozimo slicne relacije, pa mi se cini da bi to moglo nesto i zajednicki da se organizuje.
Ali za neku vecu organizaciju su zaduzeni neki drugi ljudi iz Udruzenja, da se ja ne mesam... mogu jedino da predlazem. Npr. skoro mi je jedan kolega predlozio da vozimo jednog vikenda Uzice - Pozega - Arilje - Ivanjica, pa mi se cini da bi se tu mogli animirati mnogi biciklisti iz ovih mesta za manju promociju biciklizma u nasem kraju... ne znam sta drugi misle o ovome.

Koristim ovu priliku da ACIKUS-u pozelim SRECAN RODJENDAN i da jos dugo voziiiiiiiiii...
Sačuvana
Stranice: [1]
  Štampaj  
 
Prebaci se na:  



Užice na Internetu
Pokreće MySQL Pokreće PHP Powered by SMF 1.1 RC3 | SMF © 2001-2006, Lewis Media | Imprint Ispravan XHTML 1.0! Ispravan CSS!
Stranica je napravljena za 2.439 sekundi sa 33 upita.